GILUMINIS ODOS VALYMAS ULTRAGARSU – tai unikali, saugi, neinvazinė procedūra atliekama ultragarsiniu aparatu, kurios metu sukuriamos ultragarsinių bangų vibracijos stimuliuoja odą ir per poras padeda jai išsivalyti nuo toksinų ir šlakų. Kartu atliekamas odos mikromasažas, gerinama kraujo ir limfos apytaka, taip pat stimuliuojama kolageno ir elastinių skaidulų gamyba. Valymas vyksta neraumuojant odos paviršiaus, tačiau giliai, ląsteliniame lygmenyje, ko pasekoje oda tampa elastingesnė, sumažėja smulkių raukšlelių, šviesėja pigmentinės dėmės, sumažėja išsiplėtusios poros.

Ultragarsinį valymą galima taikyti veido, kaklo, krūtinės, nugaros sritims. Tai vienas moderniausių ir efektyviausių metodų, taikomų šiuolaikinėje kosmetologijoje odos valymo bei jauninimo procedūrose. Šis būdas visiškai neskausmingas, neteikia jokių nemalonių pojūčių ir nepalieka potrauminių žymių.

Ultragarsinis veido valymas tinka ir labai jautriai, dirgliai odai. Taip pat puikus srpendimas esant riebiai ar mišriai odai su išsiplėtusiomis poromis, komedoniniais kamštukais, seborėjai, hyperpigmentacijai, dermatitui, keratozinei odai. Taip pat taikoma ir odai su amžiniais pakitimais. Puikus estetinis būdas, tolinantis senėjimo procesus odoje.

kaip veikia odą ultragarso bangos?

Atliekant negyvybingų paviršinio odos sluoksnio ląstelių atsluoksniavimą ultragarsu, sukeliama rezonancinė apie 26000 per sekundę vibracija, todėl ląstelės lengvai ir be skausmo pašalinamos nuo odos paviršiaus.

sonoforezė

Po švelnaus ir neskausmingo odos valymo ultragarsu gali būti atliekama SONOFOREZĖ- veikliųjų medžiagų įvedimas ultragarsu, kurios aparato pagalba įterpiamos ne tik į odą, bet ir į paodį. Taigi, sonoforezės procedūros gali būti skiriamos odos atjauninimui, skaistinimui, drėkinimui, riebalinio audinio sankaupų skaidymui, ypač pasmakrės srityje nesukeliant nė menkiausio skausmo.

ODOS VALYMAS ULTRAGARSU NETAIKOMAS

esant bendram infekciniam susirgimui, karščiavimui;
netinka umiai AKNE (jaunatviniai spuogai) stadijoje ar atviriems/ uždegiminiams odos bėrimams;
sergant sunkiai psichoneuroze;
turint polinkį į kraujavimą;
širdies ligos, hypertenzija, išeminė širdies liga;
turint širdies elektrostimuliatorius;
reumatinės ligos;
aterosklerozė;
piktybiniai navikai;
nėštumas;
tromboflebitas, trombozė, venų varikozė;
bronchektazė;
aktyvi plaučių tuberkuliozė;
cukrinis diabetas (ūmi forma);